Galerie

Vítáme vás v našem novém autosalonu, který jsme si před lety vysnili.
Stává se tak důkazem naší neutuchající vášně a citu pro dobrou práci, ve které chceme ve zbrusu nových prostorech pokračovat.

S více než 500m² rozlohy showroomu a 1000m² servisní plochy vybavené nejmodernějšími technologiemi, lakovnou poslední generace jsme připravení rozvíjet naše služby z jednoho místa.

Historicky jsme našim klientům doručili řadu automobilových skvostů, příkladem jsou Ferrari 250 Lusso, F40, F50, Enzo, LaFerrari, FXX K, včetně celé řady modelů Lamborghini, Maserati, Porsche, McLaren, Bentley, Rolls-Royce a dalších unikátů výrobců.

Pokud hledáte vůz pro každodenní použití, víkendovou radost nebo investiční příležitost, náš tým s mnohaletými zkušenostmi vám rád poradí s výběrem až po samotnou realizaci.

Náš posílený servisní tým díky svým dlouholetým zkušenostem získanými nejen praxí ale i školeními v zahraničí, silnou technologickou výbavou a řadou zahraničních partnerů vytváří alternativu pro servisní zakázky, poradenství, individuální úpravy a prodej náhradních dílů a příslušenství.

Přesvědčte se prosím, že zůstáváme místem, kde se z klientů stávají přátelé.

Aleš Záhořík Jednatel

Nenašli jste
co hledáte?

Ať už máte zájem o vozidlo z našeho portfolia, nebo hledáte spolehlivého partnera pro nákup či prodej vlastního vozu, jsme tady pro Vás.

Kontaktujte nás